Інтерфакс-Україна
19:16 09.06.2022

Так званий "судовий процес" над військовослужбовцями ЗСУ на окупованих українських територіях нікчемний

1 хв читати
Так званий "судовий процес" над військовослужбовцями ЗСУ на окупованих українських територіях нікчемний

Так званий "судовий процес" над військовослужбовцями Збройних сил України на окупованих українських територіях нікчемний, заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.

"Т.зв. "судовий процес" над військовослужбовцями ЗСУ на окупованих українських територіях нікчемний. Подібні публічні судилища ставлять інтереси пропаганди вище за закон і мораль, підривають механізми повернення військовополонених. Український уряд продовжить докладати максимальних зусиль для звільнення всіх захисників України", сказав Ніколенко агенції "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Він наголосив, що всі іноземці, що воюють на українській території у складі ЗСУ, є військовослужбовцями ЗСУ.

"Згідно з міжнародним гуманітарним правом, на них поширюється правовий статус комбатантів. Усі військовослужбовці ЗСУ, які потрапляють в полон ворога, користуються правами військовополонених. Ворогу забороняється вчиняти стосовно них насильство, залякувати або негуманно поводитися", - зазначив спікер МЗС.

Як повідомлялося, так званий суд у Донецьку засудив до смертної кари іноземних добровольців, які воювали на боці України – марокканця та двох британців.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дунайська комісія ухвалила рішення щодо реєстру збитків від агресії РФ на Нижньому Дунаї – віцепрем’єр

США призупинили санкції проти низки російських банків

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА