Інтерфакс-Україна
07:30 10.06.2022

Таїланд відклав запровадження курортного збору

1 хв читати
Таїланд відклав запровадження курортного збору

Запровадження в Таїланді туристичного збору в розмірі $9 буде відкладено як мінімум до кінця 2022 року, повідомила газета The Bangkok Post з посиланням на міністра спорту та туризму країни Піпата Ратчакітпракана.

Як зазначає видання, уряд Таїланду мав розглянути це питання на засіданні цього тижня, але міністерство відклало обговорення через невизначеність зі збором для тих, хто прибуває наземним транспортом.

"Введення туристичного збору з мандрівників, які прибувають наземним транспортом, потребує подальшого вивчення. Незрозуміло, чи потрібно знизити його розмір, оскільки середня тривалість перебування таких туристів становить 1-2 ночі. Питання потребує обговорення", - цитує міністра видання.

Раніше влада Таїланду обговорювала запровадження туристичного збору з квітня з усіх іноземних туристів. Для тих, хто прибуває літаками, збір у розмірі 300 бат (або $9) повинен бути включений у вартість авіаквитків.

За словами Ратчакітпракана, план запровадження туристичного збору має бути наданий протягом двох місяців, а нове правило почне діяти через 90 днів після публікації відповідної ухвали. Тому, як вважає міністр, туристичний збір почнуть стягувати не раніше четвертого кварталу 2022 року або навіть у першому кварталі 2023 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

Адвокат, викритий на підбурюванні до підкупу прокурора Офісу генпрокурора, отримав 4,5 років тюрми – САП

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА