Інтерфакс-Україна
21:54 13.06.2022

У результаті ворожого ракетного обстрілу Прилук жертв немає

1 хв читати
У результаті ворожого ракетного обстрілу Прилук жертв немає

У результаті ворожого ракетного обстрілу Прилук Чернігівської області жертв немає, повідомив голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

"Працюємо в Прилуках. На щастя, завдяки Богові, за результатами ворожого ракетного обстрілу жертв немає. Усі необхідні заходи оперативно вжито. Дякую! Не втрачаємо пильності!", - написав Чаус у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, російські окупанти в понеділок завдали ракетного удару по Прилуках (Чернігівська обл.), зафіксовано "приліт" трьох ворожих ракет.

Пізніше "Суспільне" з посиланням на директора департаменту цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА Сергія Болдирєва повідомило, що в селах Заїзд, Петрівське, Тихе та Сухоставець Прилуцького району оголошено евакуацію населення.

 

 

 

ОСТАННЄ

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА