13:15 14.06.2022

Інформація про холерну паличку в Києві - фейк - КМДА

1 хв читати
Інформація про холерну паличку в Києві - фейк - КМДА

Якість водопровідної води в Києві відповідає санітарним нормам, "паніка" про наявність збудників холерної палички у воді, що розповсюджується в інтернеті, є фейком, повідомляється в телеграм-каналі Київської державної міської адміністрації у вівторок.

"Якість питної води контролюється за показниками епідемічної безпеки та санітарно-хімічними показниками безпечності. Жодних відхилень від ДСанПіН 2.2.4-171-10 наразі немає, водопровідна вода цілком безпечна. "Київводоканал" забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості, всі водопровідні споруди працюють у штатному режимі, всі процеси з водопідготовки відбуваються в установленому порядку", - зазначають у КМДА.

Як зазначається, наразі в інтернеті розповсюджується фейкова інформація про можливий спалах холери через холерну паличку у воді. У дописах зазначається, що навіть чистити зуби та мити фрукти і овочі необхідно винятково кип’яченою водою.

Наголошується, що ця інформація не відповідає дійсності та, найімовірніше, спрямована на дестабілізацію ситуації та нагнітання паніки серед населення міста.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До чотирьох зросла кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА у Дніпрі

Глава МВС України: Цікавий досвід Фінляндії в розбудові укриттів, підтримці ментального здоров’я та боротьбі з дезінформацією

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА