Інтерфакс-Україна
22:05 15.06.2022

Ракета окупантів знищила вагон із гумодопомогою для мешканців Маріуполя - радник мера

1 хв читати
Ракета окупантів знищила вагон із гумодопомогою для мешканців Маріуполя - радник мера

Залізничний вагон із продовольчою гуманітарною допомогою, який призначався для евакуйованих жителів м. Маріуполь Донецької області, знищено внаслідок обстрілу російськими окупантами, повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

"Спочатку росіяни знищили Маріуполь та його мешканців. Наразі російська ракета влучила у вагон із гуманітарною допомогою World Cental the Kitchen, яка мала годувати маріупольців у центрах "ЯМаріуполь", - написав Анднющенко в телеграмі у середу ввечері.

Повідомлення проілюстроване фотографією знищеного ракетним ударом вагона на залізничній станції, назва якої не зазначається.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА