Інтерфакс-Україна
10:20 16.06.2022

Ірпіньський дитсадок "Веснянка" будуватимуть із бомбосховищем

1 хв читати
Ірпіньський дитсадок "Веснянка" будуватимуть із бомбосховищем

Проєкт будівництва дитячого садка "Веснянка" в Ірпені (Київська обл.) на місці зруйнованого дасть можливість прийняти вдвічі більше дітей, повідомила виконавчий директор ПП "Макропроект" Оксана Барвінко під час онлайн-форуму Irpin Reconstruction Summit 4.0 у середу.

"Проєкт виконала авторська група "Макропроект", згідно з волонтерською програмою з відновлення зруйнованого Ірпеня. Будівля одноповерхового дитячого садка зазнала значних пошкоджень, підлягає повному демонтажу. Як дитячий садок будівля працювала з 1945 року в приміщенні, побудованому ще в 1922 році. Ми пропонуємо проєкт, який відповідає сучасним вимогам", - повідомила Барвінко.

Відповідно до проєкту, пропонується двоповерхова будівля із підвалом, де обладнають бомбосховища. В одноповерховому дитсадку (площа 368,5 кв. м) виховували 80 дітей, нова ж будівля (1708,8 кв. м) розрахована на сім груп – загалом 140 дітей. Приміщення трьох груп для молодших розміщені на першому поверсі та мають вихід на територію, чотири старші групи – на другому поверсі.

Запроєктовано спортивний та музичний зали, адмінприміщення, кабінети психолога, логопеда та медкабінет із палатою. Організовано кухонний блок. У підвалі запроєктовано бомбосховище. Передбачено ліфт. Висота приміщень – 3,6 м.

За словами Барвінко, згідно з попереднім бюджетом, виконаним за аналогом, наданим координаторами Irpin Reconstruction Summit, для будівництва нового дитячого садка "Веснянка" знадобляться інвестиції на суму 165,734 млн грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

Росія вдруге за день завдала ударів по Чорноморському порту - АМПУ

США запровадили санкції проти десяти юридичних і фізичних осіб з Ірану та Венесуели за торгівлю дронами

"Укрзалізниця" з партнерами обладнала 100 вагонів як мобільні хаби обігріву, зв’язку та дозвілля

"Укренерго" в останній день року застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Підозрюваному в отриманні хабарів за голосування нардепу Кісєлю обрали запобіжний захід - ЗМІ

Трамп вважає завданням номер один економічне відновлення України, щоб тут були робочі місця – Зеленський

Кабмін затвердив надбавки у 50-100% викладачам усіх військових ліцеїв України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА