Інтерфакс-Україна
19:12 16.06.2022

Харківського адвоката судитимуть за передачу російському військовому відомостей про ЗСУ

1 хв читати
Харківського адвоката судитимуть за передачу російському військовому відомостей про ЗСУ

Харківська обласна прокуратура затвердила та направила до Київського райсуду міста обвинувальний акт щодо адвоката, який передавав своєму знайомому, який служить у ЗС РФ, відомостей про військову техніку ЗСУ.

"16 березня 2022 року адвокат, який їхав своєю машиною Слобідським районом Харкова, побачив військову техніку ЗСУ та почав її фотографувати. Ця інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом ЗСУ, Міноборони України та іншими уповноваженими органами. Приїхавши додому, обвинувачений відправив фото та інформацію своєму знайомому, який служить у лавах ЗС РФ", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Наразі підозрюваний перебуває під вартою. Йому інкримінується ч.2 ст.114-2 (несанкціоноване поширення інформації про ЗСУ, вчинене в умовах воєнного стану) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

Як повідомили кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна у пресслужбі Харківської облпрокуратури, справу розглядатимуть у закритому режимі.

 

 

ОСТАННЄ

Стефанішина: на сьогодні домовленість з державами-членами ЄС і ЄК полягає в тому, що ми всі переговорні напрямки відкриємо одночасно

Заступниками голови Державної податкової служби призначено Лисеюка і Троцка

Лідери країн JEF домовилися запросити Україну до посиленого партнерства

Сі Цзіньпін у Москві: Китай співпрацює з Росією, щоб спільно просувати рівноправний і впорядкований багатополярний світ і всеосяжну, загальнокорисну економічну глобалізацію

Лубінець закликав міжнародну спільноту посилювати тиск на РФ у зв’язку із систематичними порушеннями прав людини на ТОТ

Кабмін виділив Міноборони 10 млн грн на ремонт військової автотехніки, закупівлю оргтехніки та меблів

Розпочала роботу освітня платформа для жителів Криму - Міносвіти

Кабмін передбачив повернення грошової допомоги у разі появи чи установлення місця знаходження військового, який раніше значився загиблим

Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

Генштаб ЗСУ: Українські сили на Курщині станом на 16:00 відбили три атак росіян, ще чотири бої тривають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА