Інтерфакс-Україна
21:45 16.06.2022

Брати Клички зустрілися із Шольцом

1 хв читати
Брати Клички зустрілися із Шольцом

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що провів зустріч із канцлером Німеччини Олафом Шольцом, обговорили підтримку України та допомогу.

"Друзі! Зустрівся з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Говорили про підтримку України європейськими партнерами та необхідну допомогу. Зброєю, економічною, фінансовою допомогою та потужнішими та ефективнішими санкціями проти російського агресора. А також – підтримку європейською спільнотою кандидатства України в члени ЄС", - написав Кличко у фейсбуці.

Він наголосив на важливості того, що світові лідери відвідують Україну і самі бачать наслідки варварських дій РФ.

"Міжнародні партнери повинні розуміти, що умиротворення агресора тільки розпалить його апетити. І війна перекинеться і на країни ЄС. Тому Україні, яка прийняла на себе удар імперського зла та героїчно обороняється, треба допомагати сьогодні і зараз!", - додав мер.

Згідно з опублікованим відео, на зустрічі був також боксер Володимир Кличко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА