Інтерфакс-Україна
19:29 18.06.2022

Латвія виділить додатково понад 22 млн євро наступного року на будівництво кордону з Білоруссю

1 хв читати
Латвія виділить додатково понад 22 млн євро наступного року на будівництво кордону з Білоруссю

На будівництво інфраструктури на латвійсько-білоруському кордоні в 2023 році Рига планує виділити додатково 22,58 млн євро, йдеться в документах, наданих МВС бюджетно-фінансовій комісії Сейму.

Зазначену суму планується включити до розділу бюджету "Нерухомість і централізовані закупівлі" міністерства внутрішніх справ, повідомляє в суботу агентство BNS.

Зазначається, що, розглянувши доповідь, уряд дозволив ДАТ "Державне нерухоме майно" (VNI) взяти на себе фінансові зобов'язання для продовження будівництва другої черги пріоритетної ділянки довжиною близько 64 кілометрів уздовж кордону на загальну суму близько 46,88 млн євро. Загальні витрати до 2025 року оцінюються приблизно в 47,81 млн євро.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА