12:44 21.06.2022

Потік на в'їзд через західний кордон України останні два дні трохи більше ніж потік на виїзд – Держприкордонслужба

2 хв читати
Потік на в'їзд через західний кордон України останні два дні трохи більше ніж потік на виїзд – Держприкордонслужба

Кількість тих, хто виїжджає з України через західний її кордон, останні два дні на декілька сотень – дві тисячі людей більше за кількість тих, хто в'їжджає, свідчать дані Держприкордонслужби у фейсбуці.

Згідно з ними, 20 червня з України виїхали 37 тис. осіб порівняно з 40 тис. днем раніше, тоді як кількість прибулих до країни становила понад 39 тис. порівняно з понад 40 тис. напередодні.

Відомство уточнило, що минулої доби кількість оформлених транспортних засобів із гуманітарними вантажами залишилася на рівні майже 100.

Як повідомлялося, потік на в'їзд в Україну через західний її кордон після 9 травня 30 днів перевищував потік на виїзд. Сумарно чистий приплив в Україну за ці дні становив близько 188 тис. осіб, що повернуло показник чистого відпливу з початку війни на рівень кінця березня.

Після цього дні, коли потік на в'їзд перевищував потік на виїзд, стали чергуватись із днями, коли навпаки потік на виїзд був більшим за потік на в'їзд. Загалом за останні два тижні кількість тих, хто в'їжджає в Україну, перевищила кількість тих, хто виїжджає з країни через західний її кордон, приблизно лише на 6 тис.

Дані про баланс потоків на в'їзд та виїзд підтверджує і прикордонна служба Польщі. Зокрема, згідно з її даними у твіттері, 20 червня з Польщі до України в'їхали 25,1 тис. порівняно з 26 тис. днем раніше, у зворотному напрямку потік становив 24,8 тис. проти 27,4 тис. напередодні.

За даними УВКБ ООН на 13:00 16 червня, загалом з України з початку війни виїхали (без урахування потоку на в'їзд) 7,704 млн осіб, із них до Польщі 4,002 млн, Росії – 1,231 млн, Угорщини – 782,7 тис., Румунії – 659,0 тис., Молдови – 502,7 тис., Словаччини – 510,0 тис., Білорусі – 16,7 тис.

Одночасно в Україну, за даними ООН, з 28 лютого до 16 червня в'їхали (без урахування даних Угорщини, РФ та Білорусі) 2,592 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава МАГАТЕ закликав Раду безпеки ООН сприяти якнайшвидшому візиту технічної місії агентства на ЗАЕС

Зеленський закликав військових експертів менше говорити про деталі оборонних планів України

Зеленський подякував українцям та іноземним громадянам за надання гуманітарної допомоги тим, хто її потребує

Зеленський заявив про необхідність повного виведення російських військ із території ЗАЕС та відновлення контролю України за роботою станції

Кулеба обговорив із головою МЗС ОАЕ глобальну продовольчу безпеку, а також запропонував еміратській стороні взяти участь у плані відновлення України

Голова Тернопільської ОВА закликав жителів залишатися в укриттях і користуватися інформацією з офіційних джерел

Кулеба та Боррель узгодили позиції щодо нових санкцій проти РФ і постачання зброї в Україну

"Нафтогаз" підтвердив відновлення "Укртранснафтою" транспортування нафти до Словаччини та Угорщини

Порошенко передав італійські бронемашини десантникам 79 бригади

Ворог обстріляв прикордонні території Зеленодольської громади, люди не постраждали – Дніпропетровська облрада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА