Інтерфакс-Україна
20:42 21.06.2022

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Іспанії можливі результати саміту НАТО в Мадриді та продовольчу безпеку

1 хв читати
Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Іспанії можливі результати саміту НАТО в Мадриді та продовольчу безпеку

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом, сторони обговорили можливі результати саміту НАТО в Мадриді 28-30 червня та продовольчу безпеку.

"Провів розмову з прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом. Подякував за підтримку рішення Європейської комісії про статус кандидата для України. Обговорили можливі результати саміту НАТО в Мадриді. Продовольча безпека також була на порядку денному", - написав Зеленський у твіттері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Франція та Великобританія готові надати до 15 тисяч військових для гарантій безпеки в Україні – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА