11:02 23.06.2022

Потік на виїзд через західний кордон України останні два дні помітно більше ніж потік на в'їзд – Держприкордонслужба

2 хв читати
Потік на виїзд через західний кордон України останні два дні помітно більше ніж потік на в'їзд – Держприкордонслужба

Кількість тих, хто виїжджає з України через західний її кордон, останні два дні на 2-5 тисяч осіб більше за кількість тих, хто в'їжджає, свідчать дані Держприкордонслужби у фейсбуці.

Згідно з ними, 22 червня з України виїхали 45 тис. осіб порівняно з понад 38 тис. днем раніше, тоді як кількість прибулих до країни становила понад 40 тис. порівняно з 36 тис. напередодні.

Відомство уточнило, що минулої доби кількість оформлених транспортних засобів із гуманітарними вантажами зменшилася до 103 зі 117 днем раніше.

Як повідомлялося, потік на в'їзд в Україну через західний її кордон після 9 травня 30 днів перевищував потік на виїзд. Сумарно чистий приплив в Україну за ці дні становив близько 188 тис. осіб, що повернуло показник чистого відпливу з початку війни на рівень кінця березня.

Після цього дні, коли потік на в'їзд перевищував потік на виїзд, стали чергуватись з днями, коли навпаки потік на виїзд був більшим за потік на в'їзд. Загалом за останні 16 тижнів кількість тих, хто в'їхав в Україну через західний її кордон, дорівнює кількості тих, хто виїхав із неї.

Дані про перевищення останніх двох днів потоку на виїзд з України над потоком на в'їзд підтверджує і прикордонна служба Польщі. За її даними у твіттері, 22 червня з Польщі в Україну в'їхали 26,3 тис. порівняно з 23,8 тис. днем раніше, у зворотному напрямку потік становив 23,5 тис., як і напередодні.

Загалом із початку війни до Польщі з України прибули 4,265 млн осіб, тоді як у зворотному напрямку кордон перетнули 2,289 млн осіб.

За даними УВКБ ООН на 13:00 21 червня, загалом з України з початку війни виїхали (без урахування потоку на в'їзд) 8,007 млн осіб, із них до Польщі 4,146 млн, Росії – 1,305 млн, Угорщини – 814,6 тис., Румунії – 691,4 тис., Молдови – 507,6 тис., Словаччини – 525,6 тис., Білорусі – 16,7 тис.

Водночас в Україну, за даними ООН, з 28 лютого до 21 червня в'їхали (без урахування даних Угорщини, РФ та Білорусі) 2,837 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До трьох осіб зросла кількість жертв підриву на міні на пляжі на Одещині - спікер ОВА

ВР продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні на 90 діб

Рада закликала ООН і країни Європи визнати дії РФ на ЗАЕС актом ядерного тероризму та запровадити санкції проти всієї атомної галузі Росії

ВР обрала двох членів Вищої ради правосуддя – нардеп Гончаренко

Уряд Франції готовий допомогти Україні з розмінуванням території – Тимошенко

Кількість поранених унаслідок ранкового ворожого обстрілу Харкова збільшилася до 7 людей - Синєгубов

У Києві 75% шкіл готові до навчання офлайн, але рішення ухвалюватимуться індивідуально з урахуванням питань безпеки – начальник столичної поліції

На законодавчому рівні необхідно врегулювати відповідальність за масові акції під час війни та за порушення комендантської години – начальник поліції Києва

У Києві за час війни з незаконного обігу вилучено 433 одиниці вогнепальної зброї, переважно на блокпостах – начальник столичної поліції

В Україні в найближчі дві доби очікуються дощі та грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА