Інтерфакс-Україна
14:06 23.06.2022

Київрада схвалила рішення про облаштування укриттів у навчальних закладах, де їх немає

1 хв читати
Київрада схвалила рішення про облаштування укриттів у навчальних закладах, де їх немає

Київська міська рада схвалила рішення про початок облаштування укриттів у навчальних закладах, де їх немає, повідомляється на сайті мера української столиці Віталія Кличка.

Як зазначається у повідомленні, відповідний проект рішення "Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності" підтримали 85 депутатів.

"Сьогодні ми схвалили рішення, що надасть можливість розпочати процес облаштування укриттів у тих навчальних закладах столиці, де укриттів немає. Ми повинні упорядкувати – відремонтувати чи відреконструювати, забезпечити необхідними засобами – укриття в комунальних школах та садках. Адже війна триває, залишається загроза ракетних обстрілів столиці. І ми маємо створити безпечні умови та захистити наших дітей, вчителів та киян", – сказав Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП і НАБУ привітали ініціативу Зеленського щодо законопроєкту про антикорупційні інституції

Глава МЗС Туреччини: ми можемо сприяти проведенню обміну полоненими між Україною та РФ

Комісія з добору директора БЕБ повторно внесла в Кабмін кандидатуру Цивінського

Глава МЗС Туреччини: Сподіваємося, що Україна та РФ проведуть предметні консультації щодо обміняних меморандумів, кінцева мета - припинення вогню

ЦПД спростував інформацію про "таємну зустріч" Умєрова з Мединським в Стамбулі

Зеленський обговорив з головою МЗС Ізраїлю посилення української ППО

Розпочалася третя зустріч делегацій України та РФ у палаці Чираган у Стамбулі

Перемовини у Стамбулі ще не почалися

Глава МВС: Думаю, ворог хотів використати акції протесту, але ми навчилися спілкуватися і поважати один одного

Глава МВС про обшуки в Нацгвардії: Не виключаю, що це була вказівка спецслужб ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА