Інтерфакс-Україна
14:54 23.06.2022

Екснардепу Маркову повідомлено про підозру в колабораціонізмі

2 хв читати
Екснардепу Маркову повідомлено про підозру в колабораціонізмі

Правоохоронці Києва оголосили про підозру у колабораційній діяльності колишньому народному депутату України Ігорю Маркову.

"За процесуального керівництва Київської міської прокуратури колишньому народному депутату України повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України)", - йдеться у повідомленні прокуратури Києва у телеграм-каналі у четвер.

За даними слідства, народний депутат України VII скликання, мешканець Одеси, у 2014 році виїхав на територію Росії, де здійснював активні дії на шкоду суверенітету та незалежності України.

"Після початку повномасштабного вторгнення збройних сил Росії в Україну з 15 до 19 березня 2022 року підозрюваний, перебуваючи на тимчасово окупованій території Київської області спільно з військовослужбовцями Росії, публічно пропагував їхні дії та заперечував ведення збройної агресії проти України. Його висловлювання надалі були поширені, зокрема, на інтернет-сторінці російського федерального телеканалу при міністерстві оборони Росії", - наголошується в повідомленні.

Крім того, як зазначають у прокуратурі столиці, 15 травня підозрюваний публічно виступив на загальноросійському телеканалі, взявши участь у проведенні інформаційної кампанії держави-агресора. Зміст його виступу було спрямовано на підтримку тимчасової окупації частини території України РФ та створених нею псевдоорганів.

"Він публічно схвалював дії Росії та агресію щодо мешканців тимчасово окупованих територій. Надалі цей виступ розміщений на відеохостингу YouTube", - йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами Департаменту захисту національної державності СБУ.

У повідомленні не зазначається ім'я колишнього народного депутата, йдеться про Ігоря Маркова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 1016 ворожих цілей

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА