Інтерфакс-Україна
13:14 24.06.2022

Польський ритейлер LPP відновлює роботу магазинів у низці ТРЦ Києва - RAU

1 хв читати

Польський ритейлер одягу LPP із 25 червня відновлює роботу своїх магазинів у ТРЦ Respublika Park, Dream та SkyMall, повідомила Асоціація ритейлерів України (RAU).

Згідно з повідомленням, компанія відкриває магазини Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay.

Мережу брендових магазинів LPP в Україні розвиває дочірнє підприємство "ЛПП Україна" АТ "ЛПП" (Перемишляни Львівської обл.). Перший магазин ритейлера в країні відкрився 2003 року. Мережа об'єднує понад 100 торговельних точок у країні сумарною площею понад 100 тис. кв. м.

30 березня компанія повідомила, що завершила операції, необхідні для зупинення роботи магазинів у РФ, та закрила останній.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА