17:24 24.06.2022

Мер Мелітополя: У місті відновилися масові викрадення людей

1 хв читати
Мер Мелітополя: У місті відновилися масові викрадення людей

Міський голова Мелітополя Іван Федоров заявляє, що у місті, як і раніше, вкрай складною залишається ситуація, пов'язана з безпекою, а протягом тижня відновилися масові викрадення людей.

"Минулого тижня знову розпочалися масові викрадення у місті... активістів, пасторів, бізнесменів... Пастора викрали просто під час служби на центральній площі міста... Його відпустили, але підприємці перебувають у полоні у рашистів... Тому ситуація, пов'язана з безпекою, – вкрай складна", – зазначив він на брифінгу в п'ятницю.

Федоров нагадав, що за попередні чотири місяці російські окупанти викрали понад 500 городян, причому понад два місяці в полоні у них перебуває 16-річний підліток.

 

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА