Інтерфакс-Україна
14:11 26.06.2022

Байден заявив про необхідність зберігати єдність Заходу для протистояння Росії

1 хв читати
Байден заявив про необхідність зберігати єдність Заходу для протистояння Росії

Президент США Джо Байден під час зустрічі з канцлером ФРН Олафом Шольцем нагадав про важливість збереження Заходом єдності для протистояння Росії.

"Ми маємо триматися разом", - наводять європейські ЗМІ слова Байдена, який перебуває в Баварії для участі в саміті G7.

На думку Байдена, в Москві сподівалися, що західні країни не зможуть уникнути розбіжностей. "Проте цього не сталося і не станеться", - додав він.

Про збереження єдності серед західних країн заявив і канцлер ФРН Шольц.

"Ми залишаємося єдиними, ми залишаємося разом. Це наше чітке послання президенту Путіну. Радий бачити президента США Джо Байдена на саміті "Великої сімки", - написав Шольц у твіттері в неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

Програмою "УЗ 3000" зацікавилося вже більше 100 тис. українців – УЗ

Зеленський очікує доповідь щодо повних результатів роботи по програмі PURL

Угорщина продовжує отримувати нафту нафтопроводом "Дружба" після української атаки - Орбан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА