Інтерфакс-Україна
14:29 26.06.2022

Кремль використовує продовольство як зброю у війні - Мішель

1 хв читати
Кремль використовує продовольство як зброю у війні - Мішель

Російська влада свідомо провокує глобальну продовольчу кризу на планеті, використовуючи продовольство як зброю у війні, вважає голова Європейської Ради Шарль Мішель.

"Кремль використовує продовольство як безшумну зброю у війні. Ми повинні рішуче протистояти російській пропаганді про ціни на продовольство і добрива. Небезпечні "голодні ігри" Росії повною мірою відповідальні за глобальну продовольчу кризу", - написав Мішель у Твіттері в неділю.

Він зазначив, що західні країни підтримують зусилля ООН з відновлення морських шляхів таким чином, щоб також вирішувати проблеми безпеки України.

"Ми також підтримуємо глобальні ініціативи з продовольчої безпеки. ЄС працює над мобілізацією майже 600 мільйонів євро для підтримки найбільш постраждалих партнерів", - підсумував Мішель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

Кабмін дозволив використовувати кошти з "Пакунку школяра" на книги з 1 жовтня - Свириденко

Кабмін проведе засідання щодо посилення ППО та оборони прифронтових регіонів - Свириденко

Відтепер ветерани зможуть отримати спортивний протез без додаткових довідок - Свириденко

Кабмін виплатить 2 тис. грн на проживання переселенцям, які безперервно працювали 6 місяців - Свириденко

Кабмін запровадив послугу з допомоги у веденні побуту для маломобільних переселенців - Свириденко

Переселенці після евакуації можуть отримати медконсультацію одразу в місці тимчасового проживання - Свириденко

Українця, який запустив дрон над урядовими будинками в Польщі, депортують – ЗМІ

Ракети для Patriot і Himars будуть у перших двох пакетах PURL – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА