Інтерфакс-Україна
08:18 27.06.2022

В одному з будинків у Маріуполі знайдено понад 100 тіл загиблих від бомбардувань

1 хв читати

В одному з будинків у місті Маріуполі було виявлено понад 100 тіл загиблих у результаті бомбардувань, повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

"Нові сумні знахідки. Під час обстеження будівель у Лівобережному районі в будинку з попаданням авіабомби на перехресті пр. Перемоги та бул. Меотиди виявлено понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами. Вилучення та поховання окупанти не планують", - написав Андрющенко у телеграм-каналі у понеділок уранці.

Він зазначив, що "триває ексгумація. У пріоритеті двори шкіл і дитячих садків. Після ексгумації тут обробляють ями від запаху. На вулицях та у дворах після ексгумацій оброблення не проводиться".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Олесь Довгий написав заяву про припинення повноважень нардепа

ГУР: Зрадника та воєнного злочинця Грицая знищено в окупованому Бердянську

Кабмін удосконалив процедуру подачі заяв на отримання ветеранами компенсації частини оренди житла

МОЗ про поїздку регіонального директора ВООЗ до країни-агресора: офіційні візити до РФ мають бути призупинені

НВМК оголосило повторний тендер на будівництво 2-ої черги Національного військового меморіального кладовища

Хакатон НАТО з протидії FPV на оптоволокні зібрав рекордну кількість пропозицій, чверть – з України

Рада має намір покращити систему пільгового проїзду для ветеранів - нардеп

У ДСНС попереджають про небезпеку нерозірваних касетних боєприпасів та уламків дронів у Києві

СБУ та Нацполіція затримали ще 5 ворожих поплічників, які вчиняли диверсії на УЗ та палили авто ЗСУ

Кабмін затвердив Державну програму справедливої трансформації вугільних регіонів до 2030р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА