Інтерфакс-Україна
18:06 27.06.2022

ТРЦ "Амстор" у Кременчуці повністю згорів унаслідок ракетного удару

1 хв читати
ТРЦ "Амстор" у Кременчуці повністю згорів унаслідок ракетного удару

ТРЦ "Амстор" у Кременчуці повністю згорів унаслідок ракетного удару, повідомив директор Smart Urban Solutions Роман Ємець агентству "Інтерфакс-Україна".

"Так, це наш ТРЦ. Найбільш людна пора дня щодо відвідувачів. Він повністю згорів, усі аварійні служби на місці", - повідомив Ємець.

Як повідомлялося, 27 червня російські окупанти завдали ракетного удару по торговельно-розважальному центру в м. Кременчуці Полтавської області, де на той момент орієнтовно могло бути понад тисячу цивільних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

В Хмельницькому завершили роботи з розбору завалів, що утворилися внаслідок вибуху у багатоповерхівці: загиблих двоє – ДСНС

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

Україна вітає публікацію нової доповіді Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в країні – МЗС

Сибіга привітав Туреччину із 102-ю річницею проголошення Республіки

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

Зеленський запросив президента Аргентини з візитом до України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА