Інтерфакс-Україна
10:52 28.06.2022

У харківському саду Шевченка висадили квіткове панно "Слава Україні"

1 хв читати

Працівники СКП "Харківзеленбуд" висадили у саду Шевченка квіткове панно, присвячене Дню Конституції України, повідомляє пресслужба міськради.

"Наші озеленювачі створили найголовніші слова, які знають у всьому світі. Слова, які уособлюють незалежність та свободу кожного українця, - "Слава Україні". Зі святом, дорогі харків'яни, з Днем Конституції!", - наводять у пресслужбі слова співробітників підприємства.

Панно, що є написом "Слава Україні" на синьо-жовтому фоні, створено з квітів (альтернантери зеленої) та мармурової крихти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони повідомив про запуск верифікації терміналів Starlink в Україні у взаємодії зі SpaceX

У Києві затримали 47-річного чоловіка, який запустив салют, щоб здивувати дівчину

7 корпус ДШВ: Біля Покровська дрони врятували українських військових від полону

ПриватБанк закриває відділення у Дружківці, команду переведуть до Краматорська

СБУ: продавчиня магазину в Сумах коригувала ворожі удари

Повідомлено про підозру посадовцю ДСНС за купівлю непридатних квартир на 20 млн грн держкоштів

"Укренерго" вводить екстрені відключення електроенергії у Києві та Київській області – ДТЕК

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА