Інтерфакс-Україна
19:20 28.06.2022

Кабмін створив Центральний державний архів громадських об'єднань та україніки та Центральний державний аудіовізуальний та електронний архіви

1 хв читати
Кабмін створив Центральний державний архів громадських об'єднань та україніки та Центральний державний аудіовізуальний та електронний архіви

Кабінет міністрів створив Центральний державний архів громадських об'єднань і україніки та Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю.

Зокрема, утворено Центральний державний архів громадських об’єднань та україніки в результаті злиття Центрального державного архіву громадських об’єднань України та Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Також утворено Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів у результаті злиття Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного та Центрального державного електронного архіву України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

Посли ЄС обговорять результати зустрічі Трампа та Путіна

На Алясці могла бути досягнена попередня домовленість щодо повітряного перемирʼя до зустрічі Трампа, Зеленського і Путіна - журналіст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА