Інтерфакс-Україна
19:45 28.06.2022

Кабмін призначив Дегнеру головою Держпраці, а Янчука - заступником міністра реінтеграції

1 хв читати
Кабмін призначив Дегнеру головою Держпраці, а Янчука - заступником міністра реінтеграції

Кабінет міністрів призначив Ігоря Дегнеру головою Державної служби України з питань праці та Михайла Янчука заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань європейської інтеграції.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Також Кабмін призначив Максима Александрова заступником голови Державного агентства України з питань кіно.

Крім того, уряд звільнив Дмитра Сеника з посади заступника міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Калмикова: призупинення будівництва НВМК в нинішніх умовах є недоцільним і не має юридичних підстав

Законопроєкт про засади державної ветеранської політики готовий до розгляду на Кабміні - Калмикова

Росіяни вдарили по Херсону, двоє людей постраждали – ОВА

Профільний комітет рекомендує Раді затвердити укази президента про продовження строків воєнного стану та мобілізації - нардеп

Калмикова назвала чутками розмови про можливе розформування Мінветеранів

Німеччина обіцяє прийняти рішення щодо "Петріотів" для України найближчим часом

СБУ затримала агента РФ під час спроби підірвати багатоповерхівку в Рівному

Представники країн НАТО та G7 підтримали створення режиму Defence City в Україні

У правоохоронців відсутній механізм притягнення до відповідальності за рух на авто з гучними вихлопними системами - відповідь на петицію

Окупанти 18 разів обстріляли населені пункти Донецької області за добу, у Костянтинівці та Мирнограді є загиблі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА