Інтерфакс-Україна
08:54 29.06.2022

На Харківщині поліцейські задокументували понад 50 фактів руйнувань через ворожі обстріли за добу

1 хв читати
На Харківщині поліцейські задокументували понад 50 фактів руйнувань через ворожі обстріли за добу

Минулої доби російські окупаційні війська обстрілювали з реактивних систем залпового вогню та завдавали ракетних ударів по житлових районах та цивільних об'єктах Харкова, Чугуєва, Дергачів, смт Печеніги та с.Циркуни.

"У результаті обстрілів пошкоджено приватні житлові будинки, приміщення комерційних підприємств, дитячий садок, фельдшерсько-лікарняний пункт. Співробітники слідчо-оперативних груп та експерти-криміналісти опрацювали понад 50 фактів пошкодження будинків та інших споруд у результаті обстрілів і пожеж", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Крім того, за добу правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 1600 транспортних засобів для виявлення правопорушень та недопущення потрапляння на територію області заборонених предметів. Завдяки інформації від населення до відділів поліції було доставлено понад 20 осіб для перевірки їхньої можливої причетності до співпраці з російськими окупантами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: Єврокомісія готова представити юридичний документ щодо фінпідтримки України на 2026-2027 рр.

Дрони-перехоплювачі вже в DOT-Chain Defence - Шмигаль

Рубіо назвав фейком інформацію про заяву Дрісколла щодо поразки України, Венс сказав, що ЗМІ брешуть, щоб зірвати плани Трампа

Качка: сліди сексуального насильства в умовах конфлікту залишаться в суспільстві на багато років

Роботи з ліквідації наслідків масованого ворожого обстрілу Запоріжжя вночі завершені - ДСНС

Понад 280 тис. родин з прифронтових регіонів отримали компенсацію на оплату е/е - Свириденко

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

Україна готова до обговорення мирного плану США, але категорично відкидає обмеження армії, поступки територій і відмову від НАТО

Трамп, про розмову Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва щодо мирного плану заявив, що спецпосланець США "має продати Україну Росії" як частину переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА