Інтерфакс-Україна
20:15 29.06.2022

Туреччина працює над "зерновим коридором" з України через збалансовану політику - Ердоган на зустрічі з Байденом

1 хв читати
Туреччина працює над "зерновим коридором" з України через збалансовану політику - Ердоган на зустрічі з Байденом

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що Туреччина працює над вирішенням проблеми "зернового коридору" для експорту агропродукції з України за допомогою збалансованої політики.

Як повідомляє інформаційне агентство "Анадолу" у середу, про це глава Турецької держави заявив на зустрічі з американським колегою Джозефом Байденом на полях саміту Північноатлантичного альянсу у Мадриді. Він висловив сподівання, що зусилля Анкари у цьому напряму дадуть позитивні результати.

Байден у свою чергу подякував президенту Туреччини за його зусилля щодо забезпечення вивезення українського зерна, а також підтримку заявок Швеції та Фінляндії на членство в НАТО.

Ердоган зазначив, що кроки, спрямовані на зміцнення НАТО, зроблять особливий внесок у процес врегулювання конфлікту між РФ та Україною.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА