Інтерфакс-Україна
06:43 30.06.2022

В Україні розроблять публічну карту дій щодо інтеграції з ЄС

1 хв читати
В Україні розроблять публічну карту дій щодо інтеграції з ЄС

В Україні буде розроблено публічну карту дій щодо інтеграції до Європейського Союзу, її представлять 1 липня, заявив президент України Володимир Зеленський.

Як наголосив глава держави, "не втрачати жодного тижня у відносинах із Європейським Союзом - завдання України після набуття статусу держави-кандидата в ЄС".

"Ми постійно будемо всупереч війні та всім складнощам робити те, що наближає нас до повноправного членства в Європейському Союзі. Держава матиме відповідний документ - чітку карту дій, яку зможе перевірити будь-який громадянин і громадянка України на предмет того, що необхідно зробити державним інституціям, щоб ми свою частину роботи на шляху до ЄС виконали", - заявив Зеленський у відеозверненні у ніч проти четверга.

За його словами, документ буде представлено вже 1 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Запроваджуємо по всій країні порайонне оповіщення повітряних тривог

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

На Одещині світло повернули для 185 тис. абонентів – ОВА

Перемовини в Берліні продовжаться о 12:00, після цього Зеленський зустрінеться з Штайнмаєром та президентом Бундестаґу

СБУ та Нацполіція затримали ворожого агента, який готував замах на посадовця оборонного заводу в Запоріжжі

Зеленський зустрівся з президентом Фінляндії в Берліні

"Євросолідарність" ініціює зустріч з президентом для отримання інформації про мирні переговори

Президент Фінляндії зустрівся з посланцями Трампа в Німеччині, але участі в офіційних перемовинах не брав – ЗМІ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА