Інтерфакс-Україна
11:08 30.06.2022

Окупанти завдали ракетного удару по підприємству в Харкові

1 хв читати

У ніч проти 30 червня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по підприємству в Основ'янському районі Харкова.

"Дії окупантів призвели до пошкодження будівлі. Від ракетного удару утворилася вирва глибиною 12 метрів", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Під процесуальним керівництвом Слобідської окружної прокуратури Харкова розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Першочергові слідчі дії здійснюють співробітники відділу поліції №1 Харківського РУП №1. Надалі матеріали кримінального провадження буде передано за підслідністю до УСБУ в Харківській області.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1060 військовослужбовців - Генштаб

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу Херсона - МВА

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА