Інтерфакс-Україна
08:28 01.07.2022

ЗС України знищили 35 окупантів і ворожі модернізовані танки

1 хв читати
ЗС України знищили 35 окупантів і ворожі модернізовані танки

На південних рубежах захисту українські військові знищили 35 окупантів і ворожу техніку, зокрема 2 модернізовані танки Т-72Б3, повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами під час виконання вогневих завдань вгамовано 35 рашистів, 2 модернізовані танки Т-72Б3 та ще 4 одиниці іншої броньованої техніки", - сказано в повідомленні.

Також на Херсонщині в межах Білозерської громади нашими авіаторами завдано парного вертолітного удару по скупченню живої сили та військової техніки ворога.

 

 

 

ОСТАННЄ

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Окупанти втратили 159 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА