09:15 01.07.2022

Росія є спонсором проблем для всього континенту - Зеленський

2 хв читати
Росія є спонсором проблем для всього континенту - Зеленський

Росія є спонсором розколу та дезінформацій, антиєвропейських політичних рухів та проблем для всього континенту, заявив президент України Володимир Зеленський, виступаючи через відеозв'язок на 4GamesChangers Festival у Відні (Австрія).

"Одна держава не може ламати життя всіх у Європі чи світі. Ця гра має змінитися. Скільки років говорили про те, що Європа не має бути залежною від російських енергоресурсів? Скільки років йшлося, що Росія витрачає "нафтодолари" та "газоєвро" проти самого Заходу, спільноти демократичних країн. Вона спонсор розколів та дезінформацій, антиєвропейських політичних рухів та проблем для всього континенту", - заявив він.

Він наголосив на причетності Росії до можливої світової продовольчої кризи, створення системи дезінформації. "Про яку довіру можна говорити, якщо Росія витрачатиме мільярди доларів на поширення брехні навіть у просторі Євросоюзу. Росія підтримує кіберзлочинців, які мають одне завдання – знищувати безпеку", - заявив Зеленський.

За його словами, "усі знають про те, як великі корпорації нехтують правами людей на приватність і привласнюють собі багато даних про кожну людину. Що ви можете протиставити, коли це ж і навіть гірше робить найбільша держава у світі?"

"Погляньте на ціни на пальне та інше. Що з ним відбувається? Гаманці європейців вкрай залежні від того, скільки з них хоче витягнути одна держава", - зазначив Зеленський.

На його думку, "війна в Україні – продовження давньої антиєвропейської політики Росії і кожен російський окупант це розуміє. Але чи це розуміють у Європі?"

Зеленський закликав "максимально посилити європейську єдність, позбавити Європу залежності від російських енергоресурсів, максимально підтримати вільні ЗМІ, які працюють за журналістськими стандартами. Щоб було чим захищати правду від пропаганди. Створити дієві інструменти захисту від кіберзагроз. Зміцнити міжнародне право максимальним покаранням за його порушення".

Він попросив також "подвоїти активність у підготовці санкцій, сьомого пакета".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури України готує зміни до законодавства щодо вдосконалення механізмів евакуації музеїв - Ткаченко

Німеччина змінює правила перебування для українців з 1 вересня – рішення уряду

СБУ затримала кілерів спецслужб Росії, які планували вбивство міністра оборони та керівника ГУР Міноборони України

КОСТІН: ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ АГЕНТА РФ - ОРГАНІЗАТОРА ЗАМОВНИХ УБИВСТВ МІНІСТРА ОБОРОНИ ТА КЕРІВНИКА ГУР МО

Мінування Запорізької АЕС та обстріл цього об'єкта мають усі ознаки ядерного тероризму з боку Росії - Шмигаль

РФ відкрито перейшла до ядерного шантажу на ЗАЕС - Подоляк

Зеленский предлагает передать местное руководство ряда населенных пунктов Донецкой области в городские военные администрации

Зеленський пропонує передати місцеве керівництво низкою населених пунктів Донеччини до міських військових адміністрацій

В Україні зараз визначається конфігурація Європи на наступні 50-100 років – Подоляк

Фонд "Східна Європа" запускає програму "Безпечна школа" з обладнання укриттів у 20 закладах освіти у трьох областях та Києві - президент Фонду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА