Інтерфакс-Україна
12:32 01.07.2022

ДБР повідомило про підозру в держзраді пропагандисту "ДНР" блогеру Лисенку

1 хв читати

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у державній зраді антиукраїнському блогеру "ДНР" Андрію Лисенку, повідомляє ДБР.

"Працівники ДБР повідомили про підозру у державній зраді та пособництві державі-агресору громадянину України, пропагандисту так званої ДНР Андрію Лисенку", - йдеться у повідомленні ДБР у п'ятницю в телеграм-каналі.

У Бюро наголошують, що донеччанин веде активну пропагандистську діяльність проти суверенітету, незалежності та цілісності України на власних каналах у соціальних мережах, де його аудиторія сукупно сягає понад 240 тисяч осіб.

"Чоловік запропонував свої послуги як "місцевого рупора" з антиукраїнської пропаганди представникам країни-агресора. Зафіксована його співпраця із депутатом окупаційної адміністрації Донецької області, а також представником політичної партії РФ "Справедливая Россия", - інформують у ДБР.

У повідомленні наголошується, що з моменту повномасштабної збройної агресії РФ пропагандист розміщує на своїх каналах антиукраїнську інформацію, просуває ідеї "Великой России".

"У своїх матеріалах він дає максимально негативну оцінку діям української влади, Збройних сил України, принижує та дезінформує проукраїнсько налаштованих громадян тощо", - повідомляє ДБР.

Блогера підозрюють у державній зраді, скоєній в умовах воєнного стану, та у пособництві державі-агресору (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Київська міська прокуратура.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень під час нічного нальоту ворожих БпЛА у Рівненській області – ОВА

Ми повинні вийти з політичною перемогою - припиненням вогню, обміном всіх полонених на всіх полонених або чимось подібним – Зеленський про переговори з Путіним

14 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Росія завищує цифри мобілізації щоб тиснути на Україну й Захід під час переговорів - ISW

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА