Інтерфакс-Україна
18:58 01.07.2022

Наявність візи не буде достатньою підставою для в'їзду росіян в Україну – перший заступник глави МВС

1 хв читати
Наявність візи не буде достатньою підставою для в'їзду росіян в Україну – перший заступник глави МВС

Прикордонники ретельно перевірятимуть осіб, які мають намір в'їхати на територію України, повідомляється у телеграм-каналі Міністерства внутрішніх справ України у п'ятницю.

"Відсьогодні Україна сказала "ні" безвізовому режиму з РФ. Адже безвізовий в’їзд на територію держави є привілеєм громадян цивілізованих країн і тих, хто не зазіхає на територіальну цілісність нашої держави. Хочу наголосити, що навіть наявність візи не буде достатньою підставою для в’їзду на територію України", - заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

За його словами, візовий режим дасть змогу посилити безпеку нашої держави, проте українські прикордонники ретельно перевірятимуть тих, хто в'їжджає в країну, на відповідність і іншим критеріям. "Візовий режим допомагатиме виявляти осіб, які загрожують національній безпеці, на відстані від України", – сказав Єнін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран розглядає пропозицію США щодо відновлення ядерних переговорів – ЗМІ

Україна розглядає можливість розширення співпраці з ATEF Group у сфері відновлення енергетичної інфраструктури – Міненерго

США вимагають від Японії та Австралії визначити власну роль у разі війни за Тайвань - ЗМІ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА