Інтерфакс-Україна
12:17 04.07.2022

СБУ знешкодила російську агентуру, яка розвідує позиції ЗСУ на півдні України

1 хв читати
СБУ знешкодила російську агентуру, яка розвідує позиції ЗСУ на півдні України

Співробітники Служби безпеки України під час спецоперації в Миколаївській області затримали трьох глибоко законспірованих ворожих агентів, які розвідували бойові позиції та переміщення підрозділів ЗСУ, а також геолокації стратегічних об'єктів критичної інфраструктури в регіоні, повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

"Для маскування злочинних дій зловмисники залучали своїх близьких родичів та інших місцевих жителів інформаторами. Отримані відомості учасники групи передавали своєму російському куратору за допомогою текстових повідомлень і фотоматеріалів із координатами", - сказав Дехтяренко у відеозверненні в понеділок.

За його словами, агентурну мережу сформували представники спецслужб Росії для проведення розвідувально-підривної діяльності.

"Під час обшуків за місцями перебування російських агентів правоохоронці виявили комп'ютерну техніку та засоби зв'язку з доказами незаконних дій. Наразі затриманим повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування", - підсумував Дехтяренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА