Інтерфакс-Україна
15:16 04.07.2022

Австралія додатково надасть Україні військово-технічну допомогу на 100 млн доларів – прем'єр

1 хв читати
Австралія додатково надасть Україні військово-технічну допомогу на 100 млн доларів – прем'єр

Прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албенізі заявив про надання Україні додатково військово-технічної допомоги на 100 млн доларів.

"Сьогодні ми оголошуємо додаткові 100 млн доларів у вигляді військово-технічної допомоги. Загалом ми вже надали 390 млн доларів", - сказав він у неділю на брифінгу в Києві після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

"Ми також додатково надаємо 14 БТР та 20 "Bushmaster" - броньовані транспортні засоби. Таким чином, загальна кількість "Bushmaster" склала 60 штук", - повідомив він.

За словами прем'єра, Австралія також надаватиме додаткове військове обладнання, безпілотники.

"Ми також надаватимемо додаткову допомогу прикордонним військам України", - сказав він.

За словами прем'єра, "ми також знижуватимемо мита на українські товари. Приєднуватимемося до роботи Міжнародного суду, оголошуватимемо додаткові санкції та заборони на пересування щодо 16 російських міністрів і великих бізнесменів".

Австралія, за словами прем’єра, також заборонить імпорт російського золота.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За підтримки ООН на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для переселенців, ще 9 - у роботі

Сибіга про прапор ЧВК "Вагнер" на кордоні з Естонією: Цей прапор символізує варварство та воєнні злочини

SAGA Development спільно з BGV Development перезапускають ще один житловий проєкт

В Україні за роки війни з`явилося близько 70 нових виноробних підприємств

ДТЕК за жовтень відновив електропостачання для майже 3 млн абонентів у чотирьох областях і столиці

Двоє чоловіків загинули, ще один – отримав поранення через вибух БпЛА на Чернігівщині – ЗМІ

Сирський: продовжуємо звільнення та зачистку територій в районі Добропільського виступу, що змушує ворога розпорошувати свої сили

Києву повернули понад 20 млн грн, привласнених посадовцями КМДА під час реалізації соцпрограми – Офіс генпрокурора

Одного працівника заблоковано, ще троє дістали травми після обвалу частини середньовічної вежі у Римі – ЗМІ

Загальні темпи просування ворога минулого тижня зменшились на 1,3%, на новопавлівському майже удвічі - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА