Інтерфакс-Україна
07:19 05.07.2022

Уряди Уельсу та Шотландії виділили 100 млн фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні – Джонсон

1 хв читати
Уряди Уельсу та Шотландії виділили 100 млн фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні – Джонсон

Уряд Уельсу виділив 35 млн фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні, Шотландія виділила 65 млн фунтів стерлінгів. Уельс прийняв 3 тис. українських біженців, Шотландія - 6 тис., повідомив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

"@WelshGovernment виділила 35 мільйонів фунтів стерлінгів на нашу військову підтримку України, а валлійські сім'ї прийняли 3 000 біженців", – написав Джонсон у твіттері у понеділок.

За його словами, він обговорив із першим міністром Уельсу Марком Дрейкфордом продовження "спільної роботи проти російської агресії".

Джонсон також написав, що поспілкувався з першим міністром Шотландії Ніколою Стердженом.

"Я щойно говорив із Ніколою Стердженом, щоб оголосити про успіх співпраці Великої Британії в підтримку України. Я подякував @ScotGov за внесок Великої Британії в розмірі 65 мільйонів фунтів стерлінгів у збільшення військової допомоги Великої Британії Україні до 2,3 мільярдів фунтів стерлінгів та зусилля з розміщення українських біженців", – написав він.

Раніше в ЗМІ з'явилися матеріали про те, що уряд Уельсу нібито не погодив виділення 35 млн фунтів стерлінгів у межах нового пакету військової допомоги Великої Британії Україні на 1 млрд фунтів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС: Ризики транзиту енергоносіїв через загарбницьку війну РФ - відповідальність Москви

Після спецоперації "Павутина" росіяни перемістили свої літаки на найсхідніший аеродром – Малюк

Під час зустрічі Зеленський і Фіцо обговорять посилення тиску на РФ та економічні питання, що хвилюють Словаччину - МЗС

Зеленський обговорив із главою МЗС Швеції спільні оборонні проєкти

Кличко просить президента не підписувати закон, яким передбачено лишити Київ без 10% податку на прибуток підприємств у 2025р

Тихий: Вимоги РФ щодо гарантій безпеки для себе – це абсурд

Правоохоронці прийшли з обшуками в Департамент суспільних комунікацій КМДА, щоб вилучити документи, які є на сайті – КМДА

СБУ та Укрпошта провели урочисте погашення марки, присвяченої спецоперації "Павутина"

Фіцо зустрівся з Коштою на прикордонному пункті з Україною

МЗС заснувало премію "Хвиля/Dalğa" за популяризацію української та кримськотатарської мов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА