Інтерфакс-Україна
21:14 06.07.2022

Харківські поліцейські знайшли та повернули власниці старовинну бандуру, яку злодій встиг за безцінь здати у ломбард

1 хв читати
Харківські поліцейські знайшли та повернули власниці старовинну бандуру, яку злодій встиг за безцінь здати у ломбард

У Харкові поліцейські затримали викрадача старовинної бандури, а музичний інструмент знайшли та повернули власниці.

"Правопорушником виявився 34-річний мешканець Харкова, який дуже швидко реалізував викрадене майно через ломбард. За старовинну бандуру, яка коштує понад 100 тисяч гривень, він отримав 7 тисяч гривень", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Наприкінці червня до поліції звернулася 24-річна мешканка Основ'янського району міста, яка повідомила, що у неї з дому зникли старовинна бандура та золоті прикраси. За цим фактом слідчі порушили кримінальне провадження за ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування оперативники вийшли на слід правопорушника. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

6 липня співробітники відділу поліції повернули музичний інструмент власниці.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку – КМДА

Суд закрив справу про напад на журналістів "Схем" в Укрексімбанку

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський очікує від Умєрова доповіді щодо підготовки до зустрічі з партнерами в Європі

Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський і Макрон скоординували позиції напередодні розмови Трампа та Путіна

Пройшов випробування український дрон дальністю на 3 тис. км - Зеленський

Трамп готовий накласти санкції на РФ якщо розмова з Путіним "не пройде добре" – Білий дім

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА