Інтерфакс-Україна
11:32 08.07.2022

Ворог продовжує обстрілювати з території РФ прикордоння України, вдарив із "Градів" по пасовищу з коровами - Держприкордонслужба

1 хв читати
Ворог продовжує обстрілювати з території РФ прикордоння України, вдарив із "Градів" по пасовищу з коровами - Держприкордонслужба

Російський агресор у четвер, 7 липня, вів вогонь по Білопільській, Шалигінській, Есманській громадах Сумської області та Новгород-Сіверській – Чернігівської області, де "Градами" було обстріляно пасовище з коровами, повідомляє Держприкордонслужба України.

"Територію Новгород-Сіверської громади, що на Чернігівщині, ворог учора обстрілював тричі. Росіяни одночасно гатили з РСЗВ та мінометів. Зафіксовано близько 120 вибухів на українській території. В одному з випадків ворожі "Гради" обстріляли пасовище, на якому пасли худобу", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

На Сумщині Шалигінську громаду за добу росіяни обстрілювали п'ять разів. Зафіксовано ведення вогню зі стрілецької зброї та понад 40 вибухів боєприпасів із ствольної артилерії та мінометів. На території Есманської громади околиці одного з прикордонних сіл було обстріляно зі ствольної артилерії, зафіксовано дев'ять вибухів.

Пізно ввечері з російського населеного пункту Тьоткіно ворожа ствольна артилерія також зробила близько десятка пострілів по території Білопільської громади.

"Жертв серед людей чи руйнування інфраструктури внаслідок цих обстрілів не зафіксовано", - повідомили прикордонники.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

Біля прифронтового села на Харківщині горіла суха трава на площі 2,5 га через ворожий обстріл

Росіяни просунулись у Сумській, Луганській і Дніпропетровській областях - DeepState

Польські мітингувальники блокують рух вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

НАБУ обвинувачує ексдепутата Іванющенка та засновницю Stolitsa Group Молчанову у заволодінні 18 га землі під Києвом

У неділю очікується тепла погода, короткочасні дощі лише на Закарпатті

На Чернігівщині одна жінка загинула, ще одна поранена через удари ворожих дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА