Інтерфакс-Україна
08:39 09.07.2022

Окупанти намагаються вийти на адмінмежу із Донецькою областю, досягли незначних успіхів – голова Луганської ОВА

1 хв читати
Окупанти намагаються вийти на адмінмежу із Донецькою областю, досягли незначних успіхів – голова Луганської ОВА

Російські окупанти намагаються вийти на адміністративну межу Донецької області, ведуть наступальні дії на всій лінії фронту від Попасної до Кремінної, здійснюють масований артилерійський обстріл, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

" Може здаватися, що окупанти ведуть наступальну операцію на захід від Лисичанська і все. Втім стримувати збройні формування росіян ми намагаємося по всій лінії фронту. Вони не покидають спроби увірватися вглиб сусідньої області уздовж адмінмежі. Атакують із декількох напрямків. Там, де йти вперед їм незручно, влаштовують справжнє пекло, обстрілюючи території на горизонті. Тому небезпека надходить повсюди – від Кремінної до Попасної. Тільки вночі вони завдали 8 артилерійських обстрілів , 3 – мінометні, а також нанесли 9 ракетних ударів", - написав він у телеграм-каналі в суботу вранці.

За його словами, противник досяг незначних успіхів упродовж 8 липня і продовжує наступ на захід від Лисичанська.

"Поки що ніякої оперативної паузи, оголошеної ворогом, не спостерігається. Він атакує і обстрілює наші землі з тією ж інтенсивністю, як і раніше. Наші військові мужньо тримають оборону", – констатував Гайдай.

 

 

 

ОСТАННЄ

Іранська АЕС "Бушер", ядерні об'єкти у Фордо та Ісфахані не постраждали від ізраїльських ударів - МАГАТЕ

Україна вважає залученість США необхідною складовою для досягнення миру - Сибіга

АМКУ оштрафував аптечну мережу "Мед-Сервіс Днепр" за неподанння інформації про засоби для лікування гострого риніту

Понад половини ветеранів стикаються з перешкодами при працевлаштуванні - дослідження

Очільник МЗС Великої Британії про події на Близькому Сході: це небезпечний момент, закликаю проявити стриманість

ДБР повідомило нові підозри у справі щодо махінацій з виплатами у 110-ї ОМБр

"Укрзалізниця" з 16 червня змінить швидкості під час перевезення вантажів зерновозами

Нацполіція почала загальнодержавну спецоперацію по боротьбі з незаконним обігом зброї та боєприпасів

На Донеччині загинуло двоє цивільних через ворожі обстріли минулої доби

Іранські дрони у найближчі кілька годин досягнуть Ізраїлю, якщо їх не перехоплять раніше - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА