Інтерфакс-Україна
15:11 09.07.2022

Глава Міноборони Великої Британії Воллес не висуватиме свою кандидатуру на посаду лідера Консервативної партії

1 хв читати
Глава Міноборони Великої Британії Воллес не висуватиме свою кандидатуру на посаду лідера Консервативної партії

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес повідомив, що не висуватиме свою кандидатуру на посаду лідера Консервативної партії.

"Після ретельного розгляду та обговорення з колегами та родиною я прийняв рішення не брати участь у конкурсі на посаду лідера Консервативної партії", - написав він у Твіттер у суботу.

"Це був нелегкий вибір, але я зосереджений на своїй поточній роботі і гарантуванні безпеки для цієї великої країни", - пояснив він.

Як повідомлялося, британський прем'єр Борис Джонсон заявив, що згоден піти у відставку, але після того, як консерватори виберуть нового лідера партії. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів

На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС

IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House

СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

Команда IT-компанії GlobalLogic з 2022р поповнилася більш ніж 1 тис. спеціалістів

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Трамп заявив про початок надання "золотих карток" для іноземців, які бажають жити у США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА