Інтерфакс-Україна
12:55 11.07.2022

ДСНС: Споконвічна мрія РФ – виморити українців голодом

1 хв читати
ДСНС: Споконвічна мрія РФ – виморити українців голодом

Споконвічна мрія РФ полягає в тому, щоб виморити українців голодом, і саме тому окупанти спалюють українське зерно просто на полях, повідомляє пресслужба ДСНС у понеділок.

"Споконвічна мрія Росії - виморити нас голодом. Так було в 33-му, а зараз вони спалюють наш хліб просто на ланах", - ідеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що минулої доби лише в Миколаївській області зареєстровано 11 пожеж, одна з яких виникла внаслідок бойових дій.

"Унаслідок ворожого обстрілу в смт Березнегувате загорілося поле з пшеницею на корені. Пожежники ліквідували пожежу на площі близько 4 га. Від розповсюдження вогню врятовано 26 га майбутнього врожаю", - підсумували в ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

Італія, Болгарія та Мальта разом із Бельгією шукають альтернативи кредиту Україні за рахунок активів РФ – ЗМІ

Для деокупованих територій буде необхідне перехідне освітнє законодавство - освітній омбудсмен Лещик

Концепцію розвитку підводного розмінування напрацювали в Міноборони

Конвенція про компенсаційну комісію для України буде підписана у Нідерландах за участі Зеленського у вівторок - Жовква

Кабмін оновив правила профадаптації ветеранів, членів їхніх родин і родин загиблих Захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА