Інтерфакс-Україна
21:53 13.07.2022

Кабмін урегулював надання статусів особи з інвалідністю в результаті війни та члена сім'ї загиблого захисника чи захисниці України

1 хв читати

Кабінет міністрів урегулював питання надання статусів особи з інвалідністю в результаті війни та члена сім'ї загиблого захисника чи захисниці.

"Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підписав розроблену Мінветеранів постанову Кабінету міністрів України №783, якою передбачається вдосконалення порядку надання статусу особи з інвалідністю в результаті війни та члена сім'ї загиблого Захисника або Захисниці України", - йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства у справах ветеранів.

Наголошується, що документом внесено зміни до низки нормативно-правових актів, зокрема: унормовано порядок надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, зокрема бійцям територіальної оборони, Збройних сил України та добровольчих формувань територіальних громад; унормовано порядок надання статусу члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника або Захисниці сім'ям осіб, які загинули під час захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України; затверджено зміст та вид посвідчення для членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України.

"Наразі Мінветеранів та його територіальні відділи спільно зі структурними підрозділами з питань соціального захисту обласних і міських адміністрацій відпрацьовують механізми надання громадянам відповідних статусів. Ці механізми передбачають доступність та одночасно неможливість зловживань у цих питаннях", – наголошують у міністерстві.

 

 

ОСТАННЄ

Посадовець Держцентру радіочастот "переплатив" за принтери понад 1,4 млн грн

Ізраїль завдав нової серії ударів по іранських містах

ВАКС затвердив угоду про відшкодування 1 млрд грн з учасниками злочинної організації, яка діяла в Одесі

У сина нардепа Южаніної проведені обшуки, джерела повідомляють про оборудку з нерухомістю та відмиванням коштів родини

ЦПД: Величезні втрати РФ на війні проти України змушує Кремль шукати альтернативні шляхи поповнення війська

МЗС Росії зробило заяву щодо Близького Сходу, але забуло подивитися в дзеркало - Тихий

Єврокомісія підтверджує виплату Україні EURO1 млрд п’ятого траншу макрофіну для України в рамках ERA

Ще 11 дітей повернули з ТОТ Херсонщини на підконтрольну уряду територію України

Нову підозру отримав нардеп Шевченко, який перебуває під вартою за держзраду

Удар Ізраїлю по Ірану: що відомо на даний момент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА