Інтерфакс-Україна
13:47 14.07.2022

Унаслідок ракетного удару по Вінниці 17 загиблих, зокрема двоє дітей - Офіс генпрокурора

1 хв читати
Унаслідок ракетного удару по Вінниці 17 загиблих, зокрема двоє дітей - Офіс генпрокурора

Унаслідок ворожих ракетних ударів по Вінниці загинуло 17 людей, зокрема двоє дітей, десятки людей отримали поранення, розпочато розслідування, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни, що пов'язано з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України)", - йдеться в повідомленні прокуратури в телеграм-каналі в четвер.

За інформацією прокуратури, вдень 14 липня збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл центральної частини міста Вінниці.

"Наразі відомо про 17 загиблих, у тому числі двох дітей. Кілька десятків осіб отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення", - інформують в Офісі генпрокурора.

У повідомленні також зазначено, що пошукові роботи тривають. На місці події працюють прокурори, слідчі та екстрені служби.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ у Вінницькій області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський призначив В.Острижного заступником командувача Нацгвардії

Пісторіус: Німеччина виділить на військову допомогу Україні понад EUR11,5 млрд у 2026 р.

Міністр оборони Франції підтвердила зустріч Макрона та Зеленського у Парижі 17 листопада

МЗС Азербайджану викликало посла РФ для висловлення протесту після обстрілу Києва

Українська розвідка провела диверсійну операцію на Транссибі, рух вантажів заблоковано

Президент вивів зі складу РНБО Галущенка та Гринчук

Енергокомітет Ради підтримав звільнення глави Міненерго Гринчук з посади

Голова Держетнополітики спростовує заяви про підготовку законопроєкту, який сприятиме русифікації публічного простору

Німеччина пообіцяла надати ще EUR150 млн для ініціативи PURL по закупівлі американської зброї для України - Пісторіус

Гринчук заперечила зовнішній вплив на її роботу як міністра енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА