Інтерфакс-Україна
16:22 14.07.2022

Відновлено роботу міжвідомчої комісії при Мінветеранів щодо надання статусу УБД

1 хв читати
Відновлено роботу міжвідомчої комісії при Мінветеранів щодо надання статусу УБД

Відновила роботу міжвідомча комісія з розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій і виплату одноразової грошової допомоги, що діє при Міністерстві у справах ветеранів України.

"До складу комісії входять представники всіх силових відомств. Зокрема, вона займається наданням статусу УБД (учасника бойових дій – ІФ) добровольцям, виплатою одноразової допомоги захисникам із числа добровольців, які отримали інвалідність, і сім'ям загиблих захисників-добровольців", - ідеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що діяльність комісії було призупинено у зв'язку з повномасштабною збройною агресією Росії проти України.

"Тому станом на сьогодні насамперед розглядаються ті справи, які було подано до 24 лютого 2022 року. За період відновленої роботи міжвідомча комісія розглянула та схвалила рішення про призначення одноразової грошової допомоги 54 особам з інвалідністю внаслідок війни та дев'яти сім'ям загиблих (померлих) учасників Антитерористичної операції та/або Операції об'єднаних сил", - ідеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

Зеленський ввів в дію санкції проти 58 росіян і 74 юросіб, серед них є компанії з Ірану, Узбекистану та Китаю (Гонконг)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА