Інтерфакс-Україна
15:26 16.07.2022

У Нікопольському районі комендантська година розпочинатиметься о 21:00 - розпорядження

1 хв читати
У Нікопольському районі комендантська година розпочинатиметься о 21:00 - розпорядження

Начальник Нікопольської районної Військової адміністрації Дніпропетровської області Євген Євтушенко повідомив про збільшення часу дії комендантської години на території району вже з суботи, 16 липня.

"Запровадити на території Нікопольського району (Нікопольської, Покровської, Марганецької міських, Токмаківської, Червоногригорівської селищних, Мировської, Першотравневої, Покровської сільських територіальних громад) Дніпропетровської області комендантську годину з 21:00 до 5:00 починаючи з 16.07.2022 року", - йдеться в тексті розпорядження Євтушенка за його підписом від 16 липня, знімок якого він розмістив у телеграм-каналі.

Раніше в Нікопольському районі комендантська година починалася о 23:00 і закінчувалася о 5:00.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Україна спільно з ЄС закінчили скринінг українського законодавства в межах кластера 2 "Внутрішній ринок"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА