Інтерфакс-Україна
19:30 19.07.2022

Окупанти заявили про позбавлення громадян України права власності на нерухомість в окупованому Маріуполі

1 хв читати
Окупанти заявили про позбавлення громадян України права власності на нерухомість в окупованому Маріуполі

Окупаційна адміністрація Маріуполя ухвалила рішення про позбавлення громадян України права власності на нерухомість у місті, повідомив радник мера окупованого міста Петро Андрющенко.

"Від сьогодні всі громадяни України позбавлені права власності на нерухомість у Маріуполі за рішенням окупаційної влади. Якщо вони не пройшли реєстрацію в бананових органах бананової республіки. Фактично, днями пройде "націоналізація!" вцілілого і настане розселення за ордерами. Тобто було наше, стало чиїмось. Таке воно, "маневрене житло", - написав Андрющенко в телеграм-каналі.

Він наголосив, що рішення окупаційної адміністрації є юридично нікчемним.

"Попереджаємо маріупольців, які вселятимуться у квартири. Це рішення не варто паперу, на якому його можна було б надрукувати, якби в окупантів був папір. Цілком незаконне. Тому, якщо вже вселилися – подбайте про чужу власність, інакше нестимете відповідальність за законом", - зазначив він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

Перші 7 вагонів незламності вже працюють на знеструмленій Київщині - УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА