Інтерфакс-Україна
15:28 20.07.2022

У Бериславському та Генічеському районах Херсонщини останніми днями внаслідок обстрілів вигоріло понад 230 гектарів пшениці - поліція

1 хв читати
У Бериславському та Генічеському районах Херсонщини останніми днями внаслідок обстрілів вигоріло понад 230 гектарів пшениці - поліція

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження щодо знищення врожаю в Херсонській області внаслідок ворожих обстрілів, російські війська цілеспрямовано знищують урожай, повідомляє поліція області.

"Окупанти спеціально не допускають рятувальників або місцевих жителів для гасіння пожеж. Лише за останні дні вигоріло понад 230 гектарів пшениці у Бериславському та Генічеському районах, вогнем пошкоджено близько 10 гектарів лісу поблизу м. Олешки", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

Зокрема, ворог обстріляв Бериславський район, унаслідок влучення снаряда зайнялися посіви пшениці на площі понад 230 гектарів, урожай майже знищено.

Унаслідок ворожих обстрілів Генічеського району також сталося загорання посівів пшениці. Вигоріло майже 10 га врожаю. Через влучення боєприпасів та уламків від ворожих снарядів сталося загоряння та пошкодження 10 гектарів соснового лісу біля м. Олешки.

За всіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА