Інтерфакс-Україна
21:06 20.07.2022

Союзники і партнери проводять навчання українських військових з обслуговування отриманого обладнання

1 хв читати
Союзники і партнери проводять навчання українських військових з обслуговування отриманого обладнання

Союзники та партнери вчать українських військових у низці локацій тому, як обслуговувати отримане обладнання, повідомив міністр оборони США Ллойд Остін.

"Ми знаємо, що через те, що наразі в інвентарі є кілька різних типів обладнання, важливо, щоб українці були навчені тому, як обслуговувати це обладнання. Отже, що ми робимо, так це проводимо навчання в низці локацій тому, як обслуговувати обладнання", - сказав Остін на брифінгу за результатами четвертої зустрічі Контактної групи з оборони України у середу.

Він додав, що союзники також намагаються збільшити прозорість статусу різних типів обладнання, щоб передбачити, якими будуть логістичні потреби у майбутньому.

"Ми працюємо не лише для того, щоб надати допомогу у гарантуванні безпеки у короткостроковій перспективі. Однією з ключових тем сьогоднішньої дискусії було забезпечення того, щоб Україна могла вистояти у боротьбі за себе та за своїх громадян", - наголосив Остін.

Він зазначив, що союзники і партнери також розглядають надання Україні можливості для стримування та самооборони у довгостроковій перспективі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА