Інтерфакс-Україна
08:44 21.07.2022

Група ракетних кораблів ВМС США розпочала операції поблизу Балкан

1 хв читати
Група ракетних кораблів ВМС США розпочала операції поблизу Балкан

Група американських ракетних кораблів розпочала операції в Адріатиці на захід від Балкан, випливає з даних 6-го оперативного флоту США.

До неї входять крейсер USS San Jacinto, есмінець USS Cole, а також італійський фрегат ITS Alpino і французький фрегат FS Languedoc.

Усі ці кораблі діють у складі американської авіаносної ударної групи, яку очолює атомний авіаносець Harry Truman, який зараз проводить операції в Середземному морі.

Нині авіаносець Harry Truman перебуває в порту Пальма де Майорка на іспанському острові Майорка в Середземному морі.

До турецької військово-морської бази Аксаз, розташованої на південному заході країни, у понеділок зайшов американський ракетний есмінець USS Bainbridge.

Нині до складу американської авіаносної ударної групи, що діє в Середземномор'ї, крім авіаносця USS Harry Truman, входять ракетний крейсер USS San Jacinto, есмінці USS Cole, USS Gravely, USS Jason Dunham і USS Gonzalez, а також італійський фрегат ITS Alpino і французький фрегат FS Languedoc.

Крім того, до її складу входить американський ударний атомний підводний човен з крилатими ракетами Tomahawk із дальністю дії 1600 км.

Спочатку планувалося, що авіаносна група ВМС США, яка 14 грудня минулого року, пройшовши Гібралтар, увійшла до Середземного моря, піде до району Перської затоки. Однак Вашингтон вирішив залишити її у Середземномор'ї у зв'язку з повномасштабним вторгненням РФ до України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА