Інтерфакс-Україна
12:14 21.07.2022

Без надання альтернативного житла переселенців не виселятимуть із закладів освіти та студентських гуртожитків - Шкарлет

1 хв читати
Без надання альтернативного житла переселенців не виселятимуть із закладів освіти та студентських гуртожитків - Шкарлет

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляє, що без надання альтернативного житла внутрішньо переміщених осіб не виселятимуть із закладів освіти та студентських гуртожитків.

"Ніякого виселення в нікуди, просто забрали речі і вийшли, не буде. Буде переформатування, переміщення цих осіб, усі люди залишаться з житлом… Просто так людей на вулицю ніхто не вижене", - сказав Шкарлет в ефірі національного телемарафону в четвер удень.

Він також зазначив, що якщо буде необхідність залишити переселенців у закладі освіти, то відбуватиметься локалізація місця проживання з вивільненням місць для проживання студентів.

Міністр повідомив, що детальніше про вирішення цього питання буде відомо ближче до 20 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вівторок по всій Україні пройде з обмеженнями постачання електроенергії –"Укренерго"

Одна людина загинула, ще двоє – поранені через російськи обстріли Дніпропетровщини – ОВА

В Києві без опалення лишаються 80 будинків – Кличко

КМДА наголошує на необхідності посилення контролю управителями будинків за роботою систем опалення в морози

Німеччина заарештувала п'ятьох підозрюваних у постачанні російським компаніям в порушення санкцій

Генсек НАТО Рютте виступить у Верховній Раді - нардеп

Верховний суд: Законом заборонено використання земель природно-заповідного фонду для створення НВМК

Втікача-ґвалтівника затримали на кордоні з Румунією у день судового засідання по його справі – ДПСУ

Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА