Інтерфакс-Україна
08:23 22.07.2022

SpaceX у п'ятницю здійснить нову спробу запуску своєї ракети з групою інтернет-супутників

1 хв читати
SpaceX у п'ятницю здійснить нову спробу запуску своєї ракети з групою інтернет-супутників

Запуск важкої ракети-носія Falcon 9 із черговою партією з 46 міні-супутників для поповнення орбітального угруповання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink, скасоване напередодні, планується здійснити в п'ятницю, повідомляє компанія-розробник SpaceX.

У четвер зворотний відлік перед запуском було зупинено за 46 секунд до старту. Про причини компанія не повідомляє.

У п'ятницю повторну спробу запуску з бази Космічних сил США Ванденберг у Каліфорнії передбачається зробити о 10:39 за часом Тихоокеанського узбережжя США (20:39 за київським часом).

Він має стати 53-м виведенням на орбіту групи інтернет-супутників з травня 2019 року в рамках проєкту Starlink та четвертим цього місяця.

За весь час SpaceX запустила вже 2858 інтернет супутників Starlink. Частина вийшла з ладу чи зійшла з орбіти. Понад 2,5 тис. апаратів залишаються на орбіті у робочому стані.

Наразі компанія є найбільшим супутниковим оператором у світі. За даними SpaceX, інтернет мережа Starlink доступна користувачам у 32 страхах світу, зокрема в Північній Америці, Європі, на Далекому Сході та в Австралії. За даними Пентагону, послугами цих супутників також активно користуються американські військові.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 142 осіб на покровському напрямку, усього на фронті 136 боєзіткнень - Генштаб

Сибіга пояснив Рубіо та європейським міністрам МЗС позицію України щодо гарантій безпеки

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА