Інтерфакс-Україна
16:07 23.07.2022

Тривають переговори щодо 4 евакуаційних коридорів із тимчасово окупованих територій на Харківщині - Синєгубов

1 хв читати
Тривають переговори щодо 4 евакуаційних коридорів із тимчасово окупованих територій на Харківщині - Синєгубов

Харківська обласна військова адміністрація працює над організацією евакуаційних коридорів із тимчасово окупованих територій регіону, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Ми постійно запитуємо через Офіс президента, через профільне міністерство реінтеграції щодо можливих евакуаційних та гуманітарних коридорів. Наразі ми запитали чотири маршрути знову", - сказав Синєгубов на брифінгу в суботу.

"Попередньо, дуже попередньо, є перспективи в цьому напрямі (скажу так, дуже обережно), і ми чекаємо. Як тільки буде можливість здійснити евакуацію, ми це зробимо", - додав він.

Голова ОВА нагадав також, що наразі на одному з напрямків вдається здійснювати евакуацію щотижня. Зокрема, минулого понеділка евакуювали 943 особи, зокрема 16 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

Трамп: Європа має бути дуже обережною, оскільки рухається в поганому напрямку

Сибіга заявив про важливість європейської й трансатлантичної єдності заради тривалого миру

Сили оборони перейшли на більш вигідні рубежі під Мирноградом

Трамп: європейці "безсилі" й можуть лише злитися через їх усунення від угоди щодо України

Переважна частина Сум знеструмлена після масованої ворожої атаки

Зеленський прибув у Брюссель на зустріч з генсеком НАТО та президентами Євроради та Єврокомісії

Зеленський в Лондоні: Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА